Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Edukacja / Kursy językowe / Fokus SJO   Firma w dziale Kursy językowe  
Fokus SJO

Informacje o firmie:
  Profesjonalna kadra, każdy z naszych lektorów posiada tytuł magistra filologii lub licencjata i kilkuletnie doświadczenie w pracy na kursach. Wszyscy stosują efektywne i sprawdzone metody nauczania oraz potrafią zapewnić przyjazną i bezstresową atmosferę. Są to osoby dynamiczne, z inwencją i ciepłą, interesującą osobowością.
metoda komunikacyjna
Stosujemy metodę komunikacyjną, która polega na rozwijaniu czterech głównych sprawności językowych, umożliwiających jak najszybszą komunikację w języku obcym, z tolerancją drobnych błędów w początkowej fazie nauki. Metoda komunikacyjna zakłada aktywne używanie języka obcego już od pierwszej lekcji, toteż staramy się o to, by nasze kursy były połączeniem intensywnej pracy i przyjemności oraz przebiegały w miłej, nieskrępowanej i motywującej atmosferze, pozwalającej szybko przełamać barierę językową.
małe grupy ( 6-8 lub 9-12 osób)
Tylko w przypadku niewielkiej liczby osób w grupie istnieje możliwość aktywnego uczestnictwa w zajęciach i częstego zabierania głosu, a jest to jedyna metoda na przełamanie barier w mówieniu.

Oferta firmy:
Organizujemy kursy języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy kursy standardowe, egzaminacyjne, konwersacyjne i specjalistyczne.

Dane kontaktowe:
Osoba kontaktowa:Krzysztof Sobczak
Tel. stacjonarny:091 421 36 45
Tel. komórkowy:0601 451 405
Faks:091 421 36 45
Ulica:al. Wojska Polskiego 76
Miejscowość:Szczecin
Kod pocztowy:70-481
Wojewodztwo: zachodniopomorskie
Strona firmowa:www.fokus.az.pl
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.


      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2021 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę