Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Meble / Pozostałe / BL SERWIS   Firma w dziale Pozostałe firmy meblowe  
BL SERWIS

Informacje o firmie:
  Dotychczasowa 6-cio letnia działalność firmy jako producenta wyrobów ze stali nierdzewnej dla profesjonalnej gastronomii piekarń i zakładów rybnych już od 2 lat poszerzyła i utrwaliła swoją ofertę. Przyjmując zlecenia klienta na wyposażenie w sprzęt gastronomiczny kuchni i projekty oraz specyfikację, podwajając rozwiązania praktyczne dostosowane do technologii i życzeń klienta. Na produkowane przez nas meble technologiczne dla gastronomii i balustrady ofertujemy własne negocjowane ceny. Natomiast na maszyny, sprzęt i urządzenia innych producentów lub importerów stosujemy ich ceny hurtowe lub importera z możliwością udzielenia rabatów dla stałych klientów i zlecających kompleksowe wyposażenie.
Dostawa maszyn i urządzeń, montaż, szkolenie obsługi i serwis gwarancyjny jest bezpłatny. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na profesjonalne wykonanie zleceń oraz terminowość i gwarancję na nasze wyroby.
Zapraszamy do współpracy!

Oferta firmy:
- produkcja balustrad, pochwytów balkonowo-schodowo/łazienkowych i innego wyposażenia ochronnego ze stali nierdzewnej,
- całościowe wyposażenie kuchni hotelowych, szkolnych, restauracji, barów, pabów itp. w meble, maszyny, sprzęt i urządzenia chłodnicze,
- realizacje dostaw specjalistycznego wysokowydajnego używanego wyposażenia kuchni np. kuchni gazowych i elektrycznych o wysokiej mocy, frytkownice z zimną komorą itp. z niemieckiej firmy Gastro-Town z Berlina.

Dane kontaktowe:
Osoba kontaktowa:Barbara Leszek ALEKSIUK
Tel. stacjonarny:(0-94) 35-164-23
Tel. komórkowy:0-602-130-399
Faks:(0-94) 35-164-23
Ulica:Kolumba 12a
Miejscowość:Kołobrzeg
Kod pocztowy:78-100
Wojewodztwo: zachodniopomorskie
Strona firmowa:www.blserwis.pl
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.


      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2021 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę