Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Produkcja / Pozostałe / PPU Termika Sp. z o.o.   Firma w dziale Pozostałe firmy produkcyjne  
PPU Termika Sp. z o.o.

Informacje o firmie:
  Firma Termika została założona w 1997 roku. Zajmujemy się szeroko pojętą izolacją, termiczną, p.poż, dźwiękochłonną, blachowaniem, szalowaniem w obiektach przemysłowych jak również w innych. W swojej ofercie posiadamy izolacje z poliuretanów, które są najwyższej klasy izolacją zimnochronną sprawdzoną na tak wymagających instalacjach jakie występują na statkach do przewozu gazu jak również w chłodniach. Metalizacja, posadzki przemysłowe z włączeniem w to przemysłu okrętowego są naszą specjalnością, na które to posiadamy certyfikaty DNV ISO 9002. Jesteśmy sprawdzonym i wiarygodnym partnerem, który pracuje dla największych światowych korporacji w wyżej podanym zakresie . Świadczą o tym liczne referencje uzyskane dzięki współpracy z nimi na terenie całego świata.

Oferta firmy:
W swojej ofercie firma Termika oprócz usług związanych z naszą produkcją, która szerzej opisana jest na naszej stronie www.termika-gdansk.pl znajdują się materiały izlacyjne i budowlane, którą w pełni zabezpieczą wszelkiego rodzaju instalację w przedziale temp. od -150oC do 1500oC. W swojej ofercie posiadamy systemy p.poż. z systemem mocowania izolacji TYP TERMIKA. Jesteśmy generalnymi przedstawicielami takich firm jak: ROCKWOOL, HILBIG, Resina, Paroc, Armacell, Sika, Keim,.

Dane kontaktowe:
Osoba kontaktowa:Maciej Sochacki
Tel. stacjonarny:(58) 3285793
Tel. komórkowy:600056922
Faks:(58) 3283051
Ulica:Kochanowskiego 130H
Miejscowość:Gdańsk
Kod pocztowy:80-405
Wojewodztwo: pomorskie
NIP:5832201786
REGON:191384950
Strona firmowa:termika-gdansk.pl
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.


      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2021 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę