Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Komputery / Oprogramowanie / ALATEA   Firma w dziale Oprogramowanie  
ALATEA

Informacje o firmie:
  ALATEA jest prężnie rozwijającą się firmą, sprzedającą oprogramowanie oraz sprzęt komputerowy dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Świadczymy także usługi związane z wdrażaniem i serwisem. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Dokonujemy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom pełną i rzetelną obsługę. W naszej ofercie znajduje się oprogramowanie czołowych polskich i zagranicznych producentów. Produkty te są sprawdzone przez tysiące użytkowników sektora MSP w codziennej ich działalności.
Ułatwiają one prowadzenie księgowości zarówno pełnej jak i uproszczonej, sprzedaż, produkcję, ewidencję środków trwałych oraz kadr i płac. Polecamy również szeroką gamę programów dla nieruchomości i budownictwa.

Zasadą działania naszej firmy jest dążenie do profesjonalizmu w naszej działalności, aby najdalej wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów, starając się utrzymywać z nimi długoterminowe relacje oparte na obustronnych korzyściach. Stanowimy prężny zespół współpracowników, otwarty na nowe wyzwania, czerpiący siłę z sukcesów naszych Partnerów.

Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt. Szybko i wyczerpująco na nie odpowiemy.
Pełną naszą ofertę mogą Państwo znaleźć na stronie www.

Oferta firmy:
Mamy w ofercie programy m.in. firm : MSM (Raks), Insert, CDN-Optima, Wa-Pro, Humansoft (Hermes), Matrix (Symfonia ), Athenasoft (programy budowlane), Symantec i wielu innych

Dane kontaktowe:
Tel. stacjonarny:(22) 750 10 50
Tel. komórkowy:0 608 052 222
Faks:(22) 750 10 50
Ulica:Sikorskiego 9/17
Miejscowość:Piaseczno
Kod pocztowy:05-500
Wojewodztwo: mazowieckie
NIP:5213019517
REGON:015501970
Strona firmowa:www.alatea.pl
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.


      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2020 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę