Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Marketing / Public Relations / ImPress PR & Events   Firma w dziale Public Relations  
ImPress PR & Events

Informacje o firmie:
  ImPress PR & Events jest agencją, która od początku 2010 roku zajmuje się szeroko rozumianą komunikacją oraz organizacją i obsługą wydarzeń specjalnych. Powstała w Nowym Sączu na bazie wiedzy i doświadczeń, zdobytych podczas pracy w warszawskich korporacjach i agencjach PR dla największych światowych marek m. in. : Coca- Cola, Hasbro, Stanley, Auchan, Amway czy Rowenta.

Będąc ekspertami w dziedzinie public relations realizujemy projekty zarówno dla klientów o zasięgu lokalnym jak i ogólnopolskim. Naszym celem jest promocja poprzez budowanie pozytywnego wizerunku firm, instytucji i osób. We współpracy z klientem zawsze kierujemy się zasadą optymalizacji kosztów, co ułatwia nam lokalne umiejscowienie firmy. Proponujemy tylko racjonale i przemyślane rozwiązania.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Przed stworzeniem kompleksowej strategii działania, uzupełnionej o elementy marketingowe i prosprzedażowe, drobiazgowo poznajemy firmę i jej otoczenie biznesowe. Dobieramy odpowiednie narzędzia PR oraz wspólnie z klientem opracowujemy przekaz informacji, aby komunikować mediom to, co istotne dla firmy ale również interesujące dla dziennikarzy. Organizujemy wydarzenia poprawiające wizerunek firm i zacieśniające jej więź z odbiorcami - konferencje, ambienty, akcje prosprzedażowe, koncerty i imprezy okolicznościowe. Profesjonalnie zarządzając komunikacją, organizując wydarzenia specjalne oraz budując stałe i trwałe relacje z odbiorcami, zapewniamy usługi na wysokim i satysfakcjonującym dla klienta poziomie. Budowanie wizerunku to nasza specjalność.

Oferta firmy:
- Strategie komunikacji
- Relacje z mediami
- PR produktowy
- PR korporacyjny
- E-komunikacja
- Komunikacja kryzysowa
- Organizacja wydarzeń

Dane kontaktowe:
Osoba kontaktowa:Rafał Wójs
Tel. komórkowy:0 883 969 963
Ulica:Gorzkowska 3/3
Miejscowość:Nowy Sącz
Kod pocztowy:33-300
Wojewodztwo: małopolskie
NIP:5213473920
Strona firmowa:www,impresspr.pl
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Nowy Sącz budowanie wizerunku
  Nowy Sącz organizacja wydarzeń
  Nowy Sącz organizacja imprez
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2024 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę