Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Katalog produktów i usług / Produkcja / Producent pościeli wełnianej   Produkt/usługa w dziale Produkcja  
Merynos australisjki - koc wełniany

  Koc z wełny jest naturalnym, bardzo ciepłym okryciem na długie zimowe wieczory. Oferowane przez nas koce będą również doskonałym uzupełnieniem pościeli wełnianej latem - doskonale sprawdzają się jako letnie kołdry.
Koc z żywej jagnięcej wełny merynosa australijskiego, surowobiały w delikatny wzorek.5 lat gwarancji

Koc może być z powodzeniem używany jako kołdra letnia.

Gramatura 450 g/m2.

Z wełny owczej najbardziej znana jest wełna merynosowa. Pochodzi ona od młodych owiec (jagniąt) hodowanych głównie w Australii i Nowej Zelandii. Jest to wełna tzw. krótkowłóknista, puchowa, miękka, bardzo cienka (średnica od 18 do 23 mikronów) i delikatna. W produkcji i handlu obowiązuje zasada, że im cieńsze włókno tym wyższa cena wyrobu gotowego. Wełny z merynosów jako najcieńsze - są najdroższe.

Wełny najwyższej jakości nie drażnią skóry, nie wywołują alergii, eliminują szkodliwe dla organizmu jony dodatnie, zastępując je jonami ujemnymi, właściwymi dla ludzkiego organizmu. Jonizacja dodatnia, czyli kontakt z syntetykami, silnie zakłóca, rozstraja system nerwowy organizmu człowieka, co objawia się zmęczeniem, bólami mięśni, spadkiem odporności, nadmierną pobudliwością. Okrycie z najwyższej jakości wełny (np. wełna Merynosa australijskiego) zapewnia zdrowy, spokojny sen.

Oferta firmy: Wooltex-Tedex
Miejscowość: Nowa Sól
Województwo: lubuskie

Produkt/usługa również w kategoriach:
Koce
Sklep internetowy
Inne oferty firmy Wooltex-Tedex:
Camel + Merynos australijski - kołdra wełniana
Koc
Camel - koc z wełny wielbłądziej
Niestandardowy 2-osobowy komplet pościeli wełnianej
Prześcieradła wełniane antyodleżynowe
    Pełna lista ofert firmy »


      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2020 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę