Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Produkcja / Wyroby metalowe / Firma Wielobranżowa SERAFIN   Firma w dziale Wyroby metalowe  
Firma Wielobranżowa SERAFIN

Informacje o firmie:
  Firma Wielobranżowa SERAFIN jest firmą oferującą usługi z zakresu malowania proszkowego, stolarki aluminiowej oraz wszelkich prac ślusarskich. Założycielem, a zarazem właścicielem firmy jest pan Adam Serafin. Rok 1980 jest datą rozpoczęcia działalności. Początkowo zakres usług ograniczony był jedynie do usług ślusarskich przy niewielkim zatrudnieniu, natomiast od 1992 roku firma rozszerzyła swoją działalność oferując także malowanie proszkowe metodą elektrostatyczną. Jest to jedna z wiodących technik nanoszenia powłok ochronnych, antykorozyjnych, czy też dekoracyjnych. Jesteśmy firmą, która dba o swoich Klientów i jakość wykonywanych przez nas elementów oraz powłok lakierniczych. W niedługim czasie uruchomimy nową wytrawialnię opartą na bazie środków chemicznych firmy NABU Oberflächentechnik, aby w pełni profesjonalnie przygotowywać elementy przeznaczone do malowania proszkowego. Obecne zatrudnienie oraz system pracy zmianowej pozwala firmie wywiązywać się na czas ze zleceń. O rzetelności naszej firmy świadczą sami zleceniodawcy - duże małe i firmy, niekiedy eksportujące swoje wyroby, które są naszymi klientami od wielu lat.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy oraz do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Oferta firmy:
Firma oferuje usługi lakierowania proszkowego elementów o długości do 8 mb. Oprócz tego wykonujemy stolarkę okienno-drzwiową z PCV i ALU wg. indywidualnych wymagań Klienta, usługi na prasach mimośrodowych, wykonywanie detali pod zamówienie.

Dane kontaktowe:
Osoba kontaktowa:Adam Serafin
Tel. stacjonarny:(61) 29-61-513
Tel. komórkowy:605-963-410
Faks:(61) 64-63-423
Ulica:Polna 18
Miejscowość:Oborniki Wielkopolskie
Kod pocztowy:64-600
Wojewodztwo: wielkopolskie
NIP:7870003523
REGON:004824689
Strona firmowa:www.fwserafin.com
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.


      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2019 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę