Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Usługi / Pozostałe / NAJDER JACEK FIRMA NAJDER   Firma w dziale Pozostałe firmy usługowe  
NAJDER JACEK FIRMA NAJDER

Informacje o firmie:
  Oferta firmy NAJDER skierowana jest do klientów indywidualnych jak również firm. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1991 roku i stale rozszerza asortyment oferowanych produktów. W tej chwili mogą Państwo zaopatrzyć się nie tylko w zamki czy kłódki, ale też produkty takie jak na przykład: zawiasy, spirale kanalizacyjne bądź podkładki filcowe.


Zapraszamy do omówienia wszystkich szczegółów osobiście w naszej siedzibie znajdującej się w miejscowości Rzeszotary położonej w województwie małopolskim, telefonicznie lub mailowo.

Oferta firmy:
Chcesz zadbać o swój ogród na wiosnę, jednak brakuje Ci stosownych produktów? Koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy NAJDER. Przedsiębiorstwo oferuje takie produkty jak na przykład aeratory do trawy i różnego rodzaju grabie. Ponadto, polecamy substancje owadobójcze i pułapki na krety.

Zatrudniamy profesjonalny personel, który zawsze chętnie służy swą życzliwą pomocą lub specjalistyczną poradą. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów o naszej ofercie, zachęcamy do zajrzenia na naszą witrynę internetową. Zapisz się do newslettera i skorzystaj z oferty specjalnej oraz atrakcyjnych rabatów.

Dane kontaktowe:
Tel. stacjonarny:12 270 46 82
Ulica:Bielowicza 101
Miejscowość:Rzeszotary
Kod pocztowy:32-040
Wojewodztwo: małopolskie
NIP:6790062859
REGON:350532390
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Rzeszotary sprężyny
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2020 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę