Baza firm
   Baza Firm     Wyszukiwanie szczegółowe
Dodaj Firmę
  Jesteś w: AlejaFirm.pl / Edukacja / Kursy i szkolenia / Aqua-Topic   Firma w dziale Kursy i szkolenia  
Aqua-Topic

Informacje o firmie:
  Nasza Firma Aqua-Topic istnieje na rynku od 2011 roku. Prowadzimy działalność sportowo- rekreacyjną w woj. lubelskim. Świadczymy usługi w zakresie nauki pływania i zajęć rekreacyjnych aqua aerobiku.
Zatrudniamy wykwalifikowanych instruktorów posiadających niezbędne uprawnienia w prowadzeniu zajęć. Dbamy o komfort i najwyższą jakość zajęć. Zapewniamy małe, kameralne grupy.
Posiadamy atrakcyjne warunki basenowe. Zajęcia odbywają się w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie (DSK, ul. Chodźki 2; Lublin). Jest to jedyny basen w Lublinie z wodą ozonowaną, zawsze ciepłą (32-33C). Basen spełnia wysokie standardy, jest przytulny i wyjątkowy. To idealne miejsce do zajęć w wodzie, zwłaszcza nauki pływania dzieci i aqua aerobiku.

Oferta firmy:
Oferujemy NAUKĘ PŁYWANIA oraz AQUA FITNESS w Lublinie na wysokim poziomie (basen DSK, ul. Chodźki 2).
W AQUA-TOPIC uczymy PŁYWANIA od podstaw oraz doskonalimy umiejętności pływackie. NAUKA PŁYWANIA skierowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizujemy grupy pod kątem umiejętności oraz wieku.
Specjalizujemy się w różnych formach AQUA FITNESSU m. in. aqua jogging, aqua kickboxing, aqua body pump, aqua senior, aqua mama, aqua aerobic itp.
AEROBIK WODNY to zajęcia przeznaczone dla osób w każdym wieku, młodych, starszych, otyłych i po operacjach, cierpiących na artretyzm, osteoporozę, mających problemy z układem kostno- stawowym. Zaletami gimnastyki w wodzie są m. in. utrata zbędnych kilogramów, zlikwidowanie cellulitu i ujędrnienie ciała oraz odciążenie bolącego kręgosłupa i stawów.
Prowadzimy profesjonalnie zajęcia w wodzie dla różnych grup wiekowych.

Dane kontaktowe:
Tel. komórkowy:502153338
Ulica:Szpinalskiego 2/12
Miejscowość:Lublin
Kod pocztowy:20-860
Wojewodztwo: lubelskie
NIP:7122150997
REGON:060756808
Strona firmowa:www.aqua-topic.pl
E-mail:wyślij list »

Lokalizacja firmy na mapie:

 

Jak zaktualizować dane firmy?
W celu aktualizacji danych firmy zaloguj się do edycji wpisu.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z przypomnienia hasła.
Jeżeli nie znasz danych logowania, skontaktuj się z nami.  Zobacz podobne:
  Lublin nauka pływania
  Lublin szkoła pływania
  Lublin aqua aerobik
  Lublin gimnastyka
      Polecamy: AleFirmy.pl | FirmyOdzieżowe.pl | FirmyMotoryzacyjne.pl            AlejaFirm.pl © 2006 - 2023 | Kontakt | Dodaj firmę | Edycja wpisu | Przyciski na stronę